Jak decolen funguje? | Decolen forte
Maketa Decolen
TV reklama Decolen

Jak Decolen funguje?

Unikátní složení přípravku zajišťují rostlinné extrakty ze semen vinné révy, chmelu otáčivého, sóji a extrakt ze lnu setého (zdroj lignanů), který chrání a podporuje zdraví prsní tkáně. Má pozitivní vliv na plnost, pevnost a celkové zdraví prsou. Fytoestrogeny z chmele otáčivého pomáhají snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy.

 

Co ovlivňuje vzhled poprsí?

Ženská prsa se mění s věkem. Hlavními příčinami jsou náhlé změny hmotnosti, těhotenství a kojení, dědičné faktory. Kojení je jedním z faktorů, které ovlivňují tvar prsou. Během těhotenství a kojení dochází k rychlému růstu prsní žlázy a následně pak po ukončení kojení k jejímu opětovnému zmenšení.

Dalšími faktory, které ovlivňují tvar a plnost poprsí může být také antikoncepce a kouření.

Pevnost a vzhled poprsí závisí také na stavu svalové a pojivové tkáně.

Pokožka prsou je velmi citlivá, a proto je nutné se o ni každý den starat. Pevnost, tvar poprsí a elasticita pokožky prsou je závislá na rostoucí ztrátě vody v prsní tkáni v průběhu let. Ochablé prsní svalstvo, stresový hormon, metabolické a jiné procesy, agresivní volné radikály – to vše může krásu ženských prsou v průběhu let poškodit.

Doporučené denní dávkování

1 tableta denně, zapít tekutinou.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné ani kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Přípraven není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí!

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.Přípravek Decolen forte je na trh uváděn jako doplňek stravy.
Tyto stránky spravuje a za jejich obsah je zodpovědná společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT