Vaše příběhy


Vždy jsem se pyšnila pěknými, pevnými prsy, ale těhotenství jim dalo zabrat…

Nikdy jsem nějak nechtěla kamarádkám věřit, myslím těm, které měly děti dříve než já, jak moc se prsa změní po těhotenství a kojení. Vždy jsem se pyšnila pěknými, pevnými prsy, ale těhotenství jim opravdu dalo zabrat. Samotné těhotenství ještě na objemu přidá, to je fajn. Pak jsou dlouho při kojení prsa také plná díky produkci mléka. Ale čím déle kojíte, tím větší dopad na plnost a tvar prsou. Co naděláte, na prvním místě je dítě a myšlenky, jak budou vypadat prsa, ze začátku opravdu neřešíte. Respektive já jsem je neřešila…Když vám ale začnou být velké všechny vaše úžasné podprsenky v šatníku, už trochu zpozorníte. Když jsem syna v jeho dvou letech „dokojila“, musela jsem dát kamarádkám za pravdu a šla si k nim pro radu…Co tedy s těmi změněnými prsy podniknout…Nechtěla jsem podstupovat žádné chirurgické zákroky. Měla bych z nich strach. Některé kamarádky měly dobrou zkušenost s Decolenem. Jelikož je to přírodní cesta ke krásnějším prsům, tak jsem se rozhodla pro něj…Po čtyřech týdnech užívání, se mi podprsenka nějak opět začala zaplňovat, a já byla moc spokojená…Takže děkuji Decolenu, že mé podprsenky nemusí putovat do koše…

Eva V, Rožnov p. Radhoštěm


Záviděla jsem kamarádkám jejich prsa…

Nerada to přiznávám, ale moc mi nebylo naděleno, co se týče mých prsou. Vždy jsem pokukovala po kamarádkách a záviděla jim jejich větší prsa. Nejdříve jsem to řešila push-up podprsenkami s vycpávkami, ale to mi moc nestačilo. Chtěla jsem je mít větší i bez podprsenky. Trochu jsem proto začala surfovat na internetu a hledat, jak by se to dalo řešit. Samozřejmě silikonová prsa jsem nechtěla. Narazila jsem na pár doplňků stravy a začala jsem se rozhodovat mezi nimi. Nejvíce mne zaujal Decolen. Teď už jej užívám asi 2 měsíce a jsem spokojená. Musela jsem si sice pořídit nové podprsenky, protože jsou má prsa o číslo větší, ale to mi opravdu nevadí.

Beata M, Praha


Chtěla jsem překvapit přítele…

Nikdy jsem svá prsa nijak zvlášť neřešila. Myslím, že mám celkem pěknou postavu a i velikost prsou mi „ke sportování“ přišla celkem praktická. Hodně času trávím totiž aktivně a u toho, z mého pohledu, větší prsa celkem překážejí, proto jsem se svojí velikostí byla vždy spokojena. Pak jsem si ale našla nového přítele a po nějakém čase zjistila, že se mu líbí větší prsa. Nikdy ty mé nijak nekritizoval ani mi neříkal, že je nespokojený…I tak mi to leželo v hlavě. Člověk přece rád překvapuje své nejbližší…Tak jsem se začala vyptávat různě po kamarádkách, a něco si i vyhledala na netu, taky jsem skočila do lékárny. Tam mi poradili, ať vyzkouším Decolen, že je přírodní a může přinést to, po čem toužím…Přípravek jsem si koupila, začala užívat a můj přítel byl moc mile překvapený.

Monika R., Brno


Menopauza a pěkná prsa to moc dohromady nejde…

Dnešní doba nás ženy nutí vypadat pořád mladě. Bohužel i já tomuto trendu nejsem schopna odolat. Nějak ten čas letí a tak mne trochu překvapilo, když jsem se ocitla v období menopauzy. Neměla jsem takové ty potíže typu pocení, návaly horka, ale dotklo se to prsou. První zásah byla těhotenství a kojení a pak menopauza. Nechtěla jsem se smířit se vzhledem prsou, tak jsem se poradila s lékařkou a ta zmínila možnost přírodního řešení v podobě Decolenu. Což mne zaujalo, spíše inklinuji k rostlinkám než k chemii, či nějakému chirurgickému řešení. Načetla jsem si informace, jak vše funguje. Protože jsem nějak ze začátku nepochopila, jak mohou bylinky ovlivňovat tvar a vzhled poprsí. Dozvěděla jsem, že přípravek obsahuje fytoestrogeny, čili látky podobné ženským hormonům. Působí ovšem přirozeně a jsou zcela bezpečné. To mně přesvědčilo, abych si Decolen koupila. Netrpělivě jsem čekala na první výsledky a ty se dostavily už po 1 měsíci užívání. Byl to příjemný pocit, moci trochu zvrátit čas.

Marie P, Třinec

zpět na úvod nahoruDecolen Forte je na trh uváděn jako doplněk stravy.
Vyrobeno v ČR.
Tyto stránky spravuje a za jejich obsah je zodpovědná společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT | Copyright 2016 All rights reserved