Novinka Decolen forte

Decolen je první přírodní doplněk stravy vyvinutý speciálně pro ženy. Obsahuje výtažky z bylin vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které mají zájem pečovat o svá prsa bez použití invazivního způsobu, formou chirurgických zákroků. Decolen je určen pro udržení zdravé prsní tkáně. Obsahuje rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi.

Složení

Lněné semínko

Je bohatým zdrojem lignanů. Lignany jsou fytoestrogeny, které působí podobně jako přirozené ženské hormony estrogeny. Chrání a podporují zdraví prsní tkáně, a tím pozitivně ovlivňují zdraví prsou.

Chmel

Obsahuje fytoestrogeny, které mohou snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy. Antioxidanty v chmelu pomáhají chránit tkáňové buňky před škodlivými účinky volných radikálů a podporují dlouhodobé zdraví tkání organizmu.

Semínka z vinných hroznů (extrakt)

Jsou zdrojem flavonoidů a obsahují Resveratrol. Pomáhají zesilovat kolagen v kůži a tím podpořit pevnost prsou. Navíc mají silné antioxidační účinky.

Sojové boby

Látka s prokazatelným a bezpečným účinkem na pevnost a zdraví prosou. Extrakt ze sójových bobů, který pomáhá udržovat a zvětšovat přirozený objem a tvar prsou.

Vitamin D

Jde o slunečný vitamin, kterého je obecně nedostatek. Zajišťuje normální funkci imunitního systému a je dležitý pro tvotbu kostí a zubů. Využívá se i k prevenci rakoviny.

Beta-sitosterol

Aktivuje estrogenové receptory a jeho molekula je obdobou molekuly estrogenu, takže ji dokáže zastoupit. Je to silný antioxidant.

Dávkování: 1 tableta denně, zapít tekutinou

zpět na úvod nahoruDecolen Forte je na trh uváděn jako doplněk stravy.
Vyrobeno v ČR.
Tyto stránky spravuje a za jejich obsah je zodpovědná společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT | Copyright 2016 All rights reserved