Jak Decolen funguje?

Decolen pro ženy je kombinací bylinných extraktů, které obsahují rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi. Je navržen speciálně pro udržení zdraví (díky obsahu lignanů ze lnu) a tvaru (díky fytoestrogenům z chmele) ženských prsou.

Lněné semínko je bohatým zdrojem lignanů. Lignany jsou fytoestrogeny, které působí podobně jako přirozené ženské hormony – estrogeny. Lignany mohou chránit a podporovat zdraví prsní tkáně, a tím pozitivně ovlivnit zdraví prsou.

Chmel obsahuje fytoestrogeny, které snižují negativní účinky hormonální nerovnováhy.

Antioxidanty v chmelu a semíncích z vinných hroznů spolu s vitaminem D pomáhají chránit buňky před škodlivými účinky volných radikálů a podporují dlouhodobé zdraví tkání organizmu.

Co ovlivňuje vzhled poprsí?

Ženská prsa se mění s věkem. Hlavními příčinami jsou náhlé změny hmotnosti, těhotenství a kojení, dědičné faktory. Kojení je jedním z faktorů, které ovlivňují tvar prsou. Během těhotenství a kojení dochází k rychlému růstu prsní žlázy a následně pak po ukončení kojení k jejímu opětovnému zmenšení.

Dalšími faktory, které ovlivňují tvar a plnost poprsí může být také antikoncepce a kouření.

Pevnost a vzhled poprsí závisí také na stavu svalové a pojivové tkáně.

Pokožka prsou je velmi citlivá, a proto je nutné se o ni každý den starat. Pevnost, tvar poprsí a elasticita pokožky prsou je závislá na rostoucí ztrátě vody v prsní tkáni v průběhu let. Ochablé prsní svalstvo, stresový hormon, metabolické a jiné procesy, agresivní volné radikály – to vše může krásu ženských prsou v průběhu let poškodit.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje běžnou pestrou stravu. Neužívejte v těhotenství a při kojení.

Máte-li předepsány jakékoliv léky, poraďte se o vhodnosti současného užívání Decolenu se svým lékařem.

Přípravek není určen dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

zpět na úvod nahoruDecolen Forte je na trh uváděn jako doplněk stravy.
Vyrobeno v ČR.
Tyto stránky spravuje a za jejich obsah je zodpovědná společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT | Copyright 2016 All rights reserved