Novinka Decolen cream

Nejste spokojená se vzhledem vašeho poprsí? Nezoufejte, na trh vstupuje unikátní přípravek Decolen cream a společně s tabletami Decolen forte dosáhnete maximálního účinku! Nyní můžete mít hezčí a pevnější poprsí rychleji z pohodlí domova.

Decolen cream

Jak funguje

Decolen cream je čistě přírodní přípravek, který obsahuje látky: Wild Yam, Kyselinu hyaluronovou, Polygonum cuspidatum extrakt, Sacha Inchi olej, Arganový olej a Magnólii kůru extrakt. Ty příznivě působí na vyhlazení, hydrataci a výživu pokožky prsou. Zvyšují její pružnost a pomáhají tvarovat poprsí. Decolen cream je také skvělým pomocníkem v boji proti stárnutí pokožky prsou a dodává jí mladistvý vzhled. Představuje také jedinečnou kombinaci účinných látek pro posílení a zpevnění kůže poprsí. Výhodou je, že působí přímo v oblasti působení. Decolen cream oceníte i při domácím preventivním vyšetření bulek v prsu.

Složení

Wild Yam extrakt:

Jedná se o přírodní progesteron (hormon štěstí), který dokáže regulovat ženský hormonální systém a to zejména v období menopauzy či menstruace. Má navíc silný fytohormonální účinek pro přirozené zvětšení prsou.

 

Sodium hyaluronate - Kyselina hyaluronová:

Kyselina hyaluronová podporuje opravu kožní tkáně. Působí proti stárnutí kůže a udržuje ji hydratovanou, pevnou a pružnou pokožku ženského poprsí.

 

Polygonum cuspidatum extrakt:

Bohatý zdroj Resveratrolu. Má schopnost vázat se na estrogenní receptory a tím pozitivně ovlivňovat plnost a pevnost ženského poprsí. Zpomaluje proces stárnutí, udržuje hladkost a pružnost pokožky. Pozitivně ovlivňuje cévy, srdce a snižuje riziko infarktu.

 

Sacha Inchi olej:

Zpomaluje procesy stárnutí a pomáhá při léčbě ekzémů, lupénky a uhrovitosti. Je bohatým zdrojem omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Vyznačuje se mimořádnou vstřebatelností.

 

Arganový olej:

Působí proti příznakům stárnutí pokožky. Zajišťuje snižování tvorby kožního mazu již po 14 dnech užívání. Doporučuje se i při ekzémech, akné, lupénce nebo při podráždění a zánětech pokožky. Hydratuje, zklidňuje a vyživuje pokožku.

 

Magnólie kůra extrakt:

Redukuje jemné vrásky, chrání pleť před zánětlivými změnami a neutralizuje vnitřní faktory způsobující její stárnutí. Obsahuje dvě silné protizánětlivé látky (magnolol a honokiol), které synergicky tlumí aktivaci NF-kB proteinu. Ten je klíčovým mediátorem v procesu buněčného stárnutí a zánětu. Používá se i pro tonizaci a pružnost pokožky.

 

Použití

Aplikujte na čistou a suchou pokožku, nejlépe vždy večer, důkladně vetřít krouživými pohyby do pokožky. 100% přírodní produkt, vhodný pro každodenní použití. Pro dosažení požadovaného výsledku aplikujte minimálně po dobu 1 měsíce.

Upozornění:  Nepoužívat pro děti. Nepoužívat vnitřně!  Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte při teplotě 15 – 25 °C.

zpět na úvod nahoruDecolen Forte je na trh uváděn jako doplněk stravy.
Vyrobeno v ČR.
Tyto stránky spravuje a za jejich obsah je zodpovědná společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT | Copyright 2016 All rights reserved